Co byste neměli jíst před milováním

Stejně, jako dokáže dobré jídlo touhu po milování nabudit, dokáže ho i zkazit. Stane se tomu tak v případě, když zvolíte nevhodné potraviny, pochutiny a pokrmy. Takže, pokud si chcete milování užít, měli byste si před ním dát pozor, co ten den sníte.

Co byste neměli jíst před milovánímTo co sníte má významný vliv na prožitek, pocit komfortu i orgasmus. Špatně zvolené potraviny mohou vyvolat, pocit plnosti, útlumu, zápach z úst, plynatost, únavu a dokonce i selhání erekce.

Káva

Příliš mnoho kofeinu zvyšuje hladinu kortizolu v krvi, který tělo zbytečně zatěžuje a snižuje libido.

Příliš slaná jídla

Příliš slaná jídla podněcují zadržování vody v těle, nadýmání a snížení schopnosti dosáhnout orgasmus.

Ovoce

Ovoce v pozdních hodinách je to dost riskantní. Rychle totiž vytráví a velmi často způsobuje plynatost a křeče v břiše.

Máta

Divíte se, proč není ideální před milováním konzumovat mátu? Protože ta je sice fajn u líbání, ale velmi často také urychluje metabolismus a pohyb střeva. Spojena je i s tvorbou plynů.

Sycené nápoje

Tak tohle je snad evidentní. Sycené nápoje jsou plné plynu a říhání je to poslední, čím vás mohou při sexu trápit (plynatost, nafouknutí).

Brukvovitá zelenina

Do této kategorie spadá květák, brokolice, kapusta i růžičková kapusta. Spolu se zelím a kelem patří k těm nejnadýmavějším potravinám. Bez nafouknutého břicha se to neobejde.

Luštěniny

Podobně jako brukvovitá zelenina jsou na tom i všechny pokrmy z luštěnin. Sója navíc způsobuje hormonální nerovnováhu. U mužů dost významně snižuje testosteron.

Mastná a těžká jídla

Mastné a těžké pokrmy vás nedovedou nejenže k vyvrcholení, ale ani k pořádné erekci.

Bonbony

I když vás to možná překvapí, ale ani bonbony nejsou zrovna optimální pochoutkou, které byste si měli dopřávat před milováním. Utlumí vás. Zbaví vás veškeré chuti po milování.

Česnek a cibule

Jde o dvě ingredience, bez nichž se v kuchyni neobejdeme, avšak jejich aroma je zabijákem vztahů. Pokud partnera neodradí zápach z úst, milování zabije nadýmání, jež způsobují.Další články

Kam se poděli galantní muži?

Hledáte muže na celý život a máte dojem, že všichni galantní muži někam zmizeli? Že by vymřeli? Víte však vůbec, co se skrývá pod termínem galantnost?


Není nic horšího, než mít doma hysterického muže

Hysterie se přisuzuje výhradně ženám, jenomže oni jsou hysteričtí i muži. Hysterický muž navíc vypadá mnohem hůře, než hysterická žena.


Jak zaručeně nikoho nesbalíte

Toužíte po vztahu a vaše veškeré snahy šly vniveč? Nevíte však proč? Možná se dopouštíte zásadních chyb, s nimiž rozhodně nikoho nesbalíte.


Jak se rodí láska

Už jste někdy uvažovali, jak vzniká láska? Co vlastně způsobí, že se zamilujete? Ano, i touto otázkou se výzkumy po celém světě zabývali a stále zabývají a nutno říct, že přišli na dost zajímavé věci.


Žárlivost ve vztahu

Žárlivost je vnímána jako závist na přízeň od třetí osoby. Ve skutečnosti jde spíše o strach ze ztráty blízkého člověka. Sklon k ní má člověk, který se cítí nejistě. Nesouvisí s chováním blízkého člověka. Závislá je na pocitu vlastní nedostatečnosti. Souvisí tedy i s našim sebevědomím. Je spojena s vnímáním, že někoho jiného považujeme za mnohem lepšího a atraktivnějšího. Děje se tomu mnohdy tehdy, když se srovnáváte s další osobou.