Vztah s ženatým

Láska si nevybírá a někdy nás dokáže zaskočit i překvapit. Tento typ vztahu by měl být tabu. Máte však představu, co takový vztah obnáší? Připravte se, že v každém případě tento vztah pro někoho neskončí dobře.

Vztah s ženatým

Potom, co vám jednoho dne dojde trpělivost, dáte svému milenci nůž na krk, vás nakonec nejspíš čeká bolestivý rozchod.

Pokud však na to máte žaludek, existují jisté praktiky, s nimiž jej můžete od manželky odloudit a získat ho jen pro sebe. Nezdá se vám to? Dle odborníků je to skutečně možné. Se správnou volbou strategie dokáže ženáče rafinovaná milenka uhnat, a to bez výčitek, že ničí rodinu. S touhle dovedností ve skutečnosti dokáže dostat každého muže. Co je to za strategii? Je to vlastně jednoduché, stačí daného muže jen obdivovat (a to neustále, od rána do večera). Muž díky tomu nabyde dojmu, že konečně našel ženu, která chápe jeho jedinečnost a milenka má vyhráno.

Vážně je to tak jednoduché?

Neházejme však všechny muže do jednoho pytle, každý přece jen fungujeme trochu jinak. A je tu řada mužů, kteří se svého pečlivě vybudovaného zázemí jen tak nevzdá. Téma rozvod není proto vhodné vytahovat. Pro většinu mužů je to jen útěk od stereotypu, svou ženu však přes to všechno stále milují. Vztah s ženatým je tedy stále jen o vzájemném povyražení, pokud toužíte po trvalém vztahu, nejspíše jen marníte čas. Jde o boj s větrnými mlýny.

Jak se tedy chovat k ženatému milenci?

  • Dříve, než se vrhnete do zakázaných vod, si uvědomte, co od vztahu se ženatým očekáváte. Pokud vám jde pouze o sex a zpestření nudy, může vám to fungovat, pokud toužíte po lásce a vztahu, je to spíše jen iluze.

  • Stanovte si hranice, které nechcete překročit.

  • Zvažte i všechna rizika, která s takovým typem vztahu souvisí. Uvědomte si, jaký to bude mít dopad na vás, vaše okolí i rodinu.

  • Domluvte si jasná pravidla, jak váš vztah bude fungovat.

  • Dejte si pozor na to, aby vám váš vztah nepřerostl přes hlavu.

  • Situaci přehodnoťte i v situaci, kdy se změní vaše očekávání.


V případě, že se nedejbože zamilujete, zastavte se a dýchejte zhluboka. Pokud chcete vztah udržet, vraťte se zpět k dohodě a držte se původního plánu.


Další články

Rozvod kvůli tchýni

Víte, že kromě nevěry je dost častým důvodem rozvodu právě tchýně? Ano, i tohle tchýně dovedou. Ne nadarmo o nich existuje spousta dobrých vtipů, když se to však týká vás, do smíchu vám není. Co s takovou tchýní?


Tchyně mi bere děti!

Vztahy v rodině nejsou pouze o tom, jak se máte k sobě s partnerem, později se vaší součástí stávají i rodiče, sourozenci a další bližší příbuzenstvo. V průběhu vývoje se mohou tyto vztahy měnit a tak se i může stát, že tchýně, která se vám zdála naprosto bezvadná, se po narození dítěte radikálně změní a vy náhle nebudete vědět, co s ní.


Hysterický muž, hrozba každého vztahu

Hysterie je neurotická porucha, jež je od nepaměti přisuzována ženám. Ono i ten název je spojen s ženskou dělohou. Jenomže ve skutečnosti dokáží být hysteričtí i muži a kolikrát i ještě více než ženy. A když k tomu dojde a vy jej nedejbože pojmete za svého manžela, tak to je teprve problém, které vám poklidný život dokáže proměnit v hotové peklo.


Jak si udržet kamarádku na dálku

Momentální situace příliš vztahům nepřeje. Takové odloučení může ohrozit nejen partnerský vztah, ale i přátelství. A to i přes to, že jste ohromní přátelé a rozumíte si beze slov. Víte, co udělat, aby vaše přátelství takové velké odloučení přežilo? My to víme a rádi vám poradíme.Jaro lásce přeje

To, že jaro lásce přeje, potvrdili i vědci, kteří se této problematice po léta věnovali. Jaro je prostě pro lásku nejlepší. Lidské tělo v tomto období nejlépe odpovídá na podněty, a to včetně těch sexuálních.