Jaro lásce přeje

To, že jaro lásce přeje, potvrdili i vědci, kteří se této problematice po léta věnovali. Jaro je prostě pro lásku nejlepší. Lidské tělo v tomto období nejlépe odpovídá na podněty, a to včetně těch sexuálních.


Jaro lásce přeje

Přibývání denního světla, slunečných dnů i tepla, způsobuje zvýšenou produkci hormonů, a to především melatoninu a feromonů. Ty jsou velmi úzce spjati se sexuální aktivitou. Lidé se tak na jaře více sdružují, chodí ven a mají chuť na sobě pracovat a zlepšovat svůj charakter.

Kromě hormonů se na jaře probouzí i zcela přirozené zvířecí instinkty, které podněcují k hledání lásky.

Jaro a vy jste bez partnera

Pokud žádného partnera právě nemáte, je jaro tím nejlepším obdobím, kdy to můžete změnit. Nevíte jak? No v momentální situaci je tou nejlepší cestou on-line seznamka. Nebojte se to vyzkoušet, třeba na ní najdete svého životního partnera. Hledání partnerů na seznamce není dnes nic složitého.

Jaro je tou nejlepší dobou pro záchranu vztahu

Pokud váš vztah během zimy nějak ochladl, je jaro ideální dobou, kdy se můžete pokusit o záchranu. Proč tomu tak je? Je to jednoduché, jste oba jednoduše šťastnější. Je to ideální doba pro nové zážitky. Jaro přináší slunce, pohodu, klid a uvolnění. Díky větší produkci serotoninu a neurotransmiteru je vztah po zimě pořádně sexuálně nakopnut.

Jaro prospívá prvním láskám

A jelikož jaro prospívá lásce, je to i skvělou dobou pro první lásku. Jde to mnohem jednodušeji než kdykoliv jindy v roce.Další články

Jak si udržet kamarádku na dálku

Momentální situace příliš vztahům nepřeje. Takové odloučení může ohrozit nejen partnerský vztah, ale i přátelství. A to i přes to, že jste ohromní přátelé a rozumíte si beze slov. Víte, co udělat, aby vaše přátelství takové velké odloučení přežilo? My to víme a rádi vám poradíme.Proč jsou muži nevěrní

Nevěra je nejčastějším důvodem rozvodů. Je zajímavé, že i když muži, tvrdí, že jsou ve vztahu šťastní, jsou přesto svým partnerkám nevěrní. Proč to tedy dělají, když vlastně podle jejich tvrzení mají doma vše a nic jim nechybí a partnerku rozhodně měnit nehodlají?Proč se nám na jaře zapalují lýtka

Už je tu zase jaro. Udeřilo plnou silou a i přes veškerá omezení. S jarem je úzce spojeno i s tvrzením o zapalujících se lýtkách. Jde o velmi frekventované označení skutečnosti, kdy se poohlížíme po partnerovi. Také jste již přemýšleli, proč se říká, že se s příchodem jara lidem zapalují lýtka? Se shazováním zimních svršků to však má jen pramálo společného. I když…Peníze ve vztahu

Ve vztahu ponejvíce vznikají rozpory z důvodu nevěry, peněz a výchovy dětí. Situace může být dokonce natolik vážná, že může vést dokonce k rozchodu. V oblasti, kde by měla fungovat ta největší upřímnost a komunikace, ve skutečnosti polovina před svým partnerem tají své skutečné příjmy. Přítom toto patří k základním kamenům důvěry.


Podle mužů je starost o domácnost spolu se zaměstnáním hračka

Podle mužů je propojení zaměstnání s vedením domácnosti hračka. Je to zajímavé, protože to tak vidí muži, kteří s podobným propojením vlastní zkušenosti nemají. Nutno říct, že nejhůře na tom v tomto případě nebyli Češi, ale Kanaďané. Tam si až 78% mužů myslí, že vedení domácnosti a zaměstnání na full time je hračka a měla by to zvládnout každá žena.