Jaro lásce přeje

To, že jaro lásce přeje, potvrdili i vědci, kteří se této problematice po léta věnovali. Jaro je prostě pro lásku nejlepší. Lidské tělo v tomto období nejlépe odpovídá na podněty, a to včetně těch sexuálních.


Jaro lásce přeje

Přibývání denního světla, slunečných dnů i tepla, způsobuje zvýšenou produkci hormonů, a to především melatoninu a feromonů. Ty jsou velmi úzce spjati se sexuální aktivitou. Lidé se tak na jaře více sdružují, chodí ven a mají chuť na sobě pracovat a zlepšovat svůj charakter.

Kromě hormonů se na jaře probouzí i zcela přirozené zvířecí instinkty, které podněcují k hledání lásky.

Jaro a vy jste bez partnera

Pokud žádného partnera právě nemáte, je jaro tím nejlepším obdobím, kdy to můžete změnit. Nevíte jak? No v momentální situaci je tou nejlepší cestou on-line seznamka. Nebojte se to vyzkoušet, třeba na ní najdete svého životního partnera. Hledání partnerů na seznamce není dnes nic složitého.

Jaro je tou nejlepší dobou pro záchranu vztahu

Pokud váš vztah během zimy nějak ochladl, je jaro ideální dobou, kdy se můžete pokusit o záchranu. Proč tomu tak je? Je to jednoduché, jste oba jednoduše šťastnější. Je to ideální doba pro nové zážitky. Jaro přináší slunce, pohodu, klid a uvolnění. Díky větší produkci serotoninu a neurotransmiteru je vztah po zimě pořádně sexuálně nakopnut.

Jaro prospívá prvním láskám

A jelikož jaro prospívá lásce, je to i skvělou dobou pro první lásku. Jde to mnohem jednodušeji než kdykoliv jindy v roce.Další články

Vztah s ženatým

Láska si nevybírá a někdy nás dokáže zaskočit i překvapit. Tento typ vztahu by měl být tabu. Máte však představu, co takový vztah obnáší? Připravte se, že v každém případě tento vztah pro někoho neskončí dobře.


Rozvod kvůli tchýni

Víte, že kromě nevěry je dost častým důvodem rozvodu právě tchýně? Ano, i tohle tchýně dovedou. Ne nadarmo o nich existuje spousta dobrých vtipů, když se to však týká vás, do smíchu vám není. Co s takovou tchýní?


Tchyně mi bere děti!

Vztahy v rodině nejsou pouze o tom, jak se máte k sobě s partnerem, později se vaší součástí stávají i rodiče, sourozenci a další bližší příbuzenstvo. V průběhu vývoje se mohou tyto vztahy měnit a tak se i může stát, že tchýně, která se vám zdála naprosto bezvadná, se po narození dítěte radikálně změní a vy náhle nebudete vědět, co s ní.


Hysterický muž, hrozba každého vztahu

Hysterie je neurotická porucha, jež je od nepaměti přisuzována ženám. Ono i ten název je spojen s ženskou dělohou. Jenomže ve skutečnosti dokáží být hysteričtí i muži a kolikrát i ještě více než ženy. A když k tomu dojde a vy jej nedejbože pojmete za svého manžela, tak to je teprve problém, které vám poklidný život dokáže proměnit v hotové peklo.


Jak si udržet kamarádku na dálku

Momentální situace příliš vztahům nepřeje. Takové odloučení může ohrozit nejen partnerský vztah, ale i přátelství. A to i přes to, že jste ohromní přátelé a rozumíte si beze slov. Víte, co udělat, aby vaše přátelství takové velké odloučení přežilo? My to víme a rádi vám poradíme.