Rozvod kvůli tchýni

Víte, že kromě nevěry je dost častým důvodem rozvodu právě tchýně? Ano, i tohle tchýně dovedou. Ne nadarmo o nich existuje spousta dobrých vtipů, když se to však týká vás, do smíchu vám není. Co s takovou tchýní?

Rozvod kvůli tchýni

Je naivní si myslet, že si berete pouze muže, kterého milujete. Spolu s ním jako bonus k sňatku dostanete celou jeho rodinu a především jeho maminku. Až 88% žen zjišťují, že to s tchýní nebude jen tak. Řada žen pak s nimi zažívají hotový teror.

Proč tomu tak je?

Důvod je vlastně úplně jednoduchý, dovolila jste si vybrat jejího milovaného syna. Tím jste se nejvíce provinila a jen stěží tento přešlap napravíte.

Jak tuhle situaci ustát bez toho, abyste dovolila tchýni, aby vás dostala k rozvodovému řízení?

  • Co nejdříve, po zjištění, že s tchýní rozhodně kamarádky nebudete, si stanovte pevná a přísná pravidla, u nichž vyžadujte jejich striktní dodržování. Občas sice můžete přimhouřit oči, ale nic se nemá přehánět!

  • Nepomlouvejte! Nepoužívejte vůči partnerově matce před svým mužem silná slova, a to i tehdy, když to tchýně skutečně přehnala a vás ohromně naštvala. Synové jsou na své matky velmi citliví. Otočilo by se to proti vám.

  • Při výběru svého partnera si dejte pozor, abyste si domů nepřivedla mamánka. Nebuďte naivní, nezměníte ho, skutečně s vámi nedospěje, ne nepromění se v chlapa. Bude vás to stát jen spoustu nervů. A s jeho matkou toho taky příliš nepořídíte. Pokud se jí nepodaří vás zmanipulovat, tak vás rozeštve.

  • Pokud máte nějaký problém, neduste ho v sobě, ale zkuste se jej po dobrém vyřešit, vykomunikovat.

  • Využijte podpory manžela. I Když se zdá, že to nebude jednoduché, pokud je rozumný a správný chlap, měl by být spravedlivý a nějakým způsobem by se měl přičinit, aby ten vztah nějak fungoval. Měl by se když je to zapotřebí postavit na vaši stranu.

  • Neválčete! Jestliže tchýně pravidla trvale porušuje, dělá vám naschvály a není s ní rozumná řeč, neválčete s ní, vyhlaste raději tiché příměří. Permanentní válka nic neřeší, pouze narušuje vztahy v rodině. Může se stýkat se snem a vnoučaty, ale vy se s ní stýkat nemusíte.
Další články

Vztah s ženatým

Láska si nevybírá a někdy nás dokáže zaskočit i překvapit. Tento typ vztahu by měl být tabu. Máte však představu, co takový vztah obnáší? Připravte se, že v každém případě tento vztah pro někoho neskončí dobře.


Tchyně mi bere děti!

Vztahy v rodině nejsou pouze o tom, jak se máte k sobě s partnerem, později se vaší součástí stávají i rodiče, sourozenci a další bližší příbuzenstvo. V průběhu vývoje se mohou tyto vztahy měnit a tak se i může stát, že tchýně, která se vám zdála naprosto bezvadná, se po narození dítěte radikálně změní a vy náhle nebudete vědět, co s ní.


Hysterický muž, hrozba každého vztahu

Hysterie je neurotická porucha, jež je od nepaměti přisuzována ženám. Ono i ten název je spojen s ženskou dělohou. Jenomže ve skutečnosti dokáží být hysteričtí i muži a kolikrát i ještě více než ženy. A když k tomu dojde a vy jej nedejbože pojmete za svého manžela, tak to je teprve problém, které vám poklidný život dokáže proměnit v hotové peklo.


Jak si udržet kamarádku na dálku

Momentální situace příliš vztahům nepřeje. Takové odloučení může ohrozit nejen partnerský vztah, ale i přátelství. A to i přes to, že jste ohromní přátelé a rozumíte si beze slov. Víte, co udělat, aby vaše přátelství takové velké odloučení přežilo? My to víme a rádi vám poradíme.Jaro lásce přeje

To, že jaro lásce přeje, potvrdili i vědci, kteří se této problematice po léta věnovali. Jaro je prostě pro lásku nejlepší. Lidské tělo v tomto období nejlépe odpovídá na podněty, a to včetně těch sexuálních.