Magazín

Jak poznáte, že jste potkali svou spřízněnou duši

Spřízněná duše představuje synonymum pro dokonalý vztah. Je však pro mnohé neuvěřitelné, že by někoho takového mohli najít a ještě k tomu na pozici svého partnera. Není to jednoduché, avšak není to nemožné. Spřízněné duše mají toto společného:


Co dělat, když vám váš partner nevěří

Bez důvěry ve vztahu to jde jen těžko. I když na začátku vztahu je nedůvěra normální. Důvěra se totiž teprve buduje. Co když se však stane, že důvěra není v dlouhodobém vztahu? Co když po čase zmizí? Když jeden přestane věřit tomu druhému? - V té chvíli je na čase, zeptat se na pár otázek.


9 věcí, které muži na ženách nenávidí

Je spousta věcí, o nichž si ženy myslí, že je činí více přitažlivými a ono jsou to ve skutečnosti přehmaty, které muže spíše odrazují. Chcete být více atraktivní? Vyvarujte se jich! Zjistěte, co muži považují u žen za největší přešlapy. Budete překvapeni, co všechno se jim nelíbí.
7 tipů, které vám prozradí, že vaše láska není ta pravá

Každý by rád měl po svém boku partnera, který jej skutečně miluje. Někdy se však stane, že to na vás váš partner jen hraje a je s vámi ze zcela jiných důvodů. Někteří jdou do vztahu jednoduše proto, aby nebyli sami a jiní proto, aby byli zajištěni. Partnera pak mají proto, aby se o ně postarali. Pokud se snažíte zjistit, jak na tom jste, všímejte si náležitostí.


Víte, jaký je rozdíl mezi chozením s přítelem a vážnou známostí?

Víte, jak si na tom ve vztahu stojíte? Co myslíte, směřuje váš vztah k manželství anebo je to jen taková letmá známost? Správně definovat svůj vztah je pro vás nesmírně důležité. Pomůže vám to rozhodnout se, co dál. Chcete vážný vztah? Zde zjistíte, podle čeho poznáte, zda váš vztah skutečně takový je. 


Tipy, které vám pomohou v tom, aby se do vás někdo zamiloval

Rozhodli jste se, že tento rok zatočíte se samotou? Uvažujete, zda existuje něco, co by způsobilo, že se do vás váš protějšek zamiluje? Máme pro vás hned několik fantastických tipů, které vám v tom mohou pomoci. 


Tajemství dlouhotrvajících párů

Uvažovali jste někdy nad tajemstvím dlouhotrvajících vztahů? Je to snad zázrak, že spolu přežili tolik let a nepovraždili se? Zdá se vám nemožné, aby někdo prožil 50 let a ještě o sobě navzájem hovořil láskou a úctou? Prozradíme vám tajemství, které na sebe prozradily páry, jež jsou spolu již víc než 50 let. Třeba vás inspirují anebo vám pomohou vyvarovat se chyb. 


Kamarádství s výhodami

Kamarádství s výhodami je pro mnohé tabu. Řada lidí se jen při myšlence tváří pohoršeně. A přitom, ono to může fungovat, jen to má svá pravidla, která musíte dodržovat. 


Jak poznáte dobrého milence

Těžko, dalo by se jednoduše odpovědět. Jenže ono to zas až tak jednoduché není, a proto je zapotřebí sledovat tajné signály, které nám ledasco napoví. Ani trénink a praxe muži nezaručí, že je v posteli skutečně zdatným milencem. Tohle muži mí mít jednoduše v sobě. 


Čeho se muži při seznamování nejvíc bojí

Muži jsou při seznamování opatrní a špatná zkušenost jejich plachost ještě více umocňuje. K největším obavám mužů totiž patří obava z odmítnutí. Více než tři čtvrtiny mužů přiznává, že se jej bojí, protože neví, jak na něj reagovat. Řadu mužů zcela paralyzuje a už nejsou schopni zkoušet to znovu. 


Jedním z největších problémů této doby je ten, že spolu neumíme mluvit

Jedním z největších problémů dnešní doby je to, že partneři spolu neumí komunikovat a neuvědomují si to. 


Mýty o seznamování

I seznamování je spojeno se spoustou mýtů a pověr, kterým lidé věří. Jenže kolikrát je to naprostá hloupost a nepřináší jim to nic dobrého. Víra v ně pak může vést až ke zcela zbytečným rozporům a rozchodům. Víte, které mýty patří k těm nejčastějším a největším? 


Jak je to v zimě se seznamováním

Je statisticky prokázáno, že seznamování v létě je až o 75% úspěšnější než v zimě. Zima zrovna romantice nepřeje. Venku je vlezle a nepříjemně. Všichni chodíme zachumlaní až po špičku nosu a na nějaké tokání povětšinou nemáme náladu. V zimě ostatně ani příliš netoužíme po sexu. 


Jak se o Vánocích seznámit

Za dveřmi jsou nejvýznamnější svátky v roce - Vánoce. Ti, kteří mají tyto svátky s kým sdílet, se těší. Pro osamocené začíná doba smutku. Musí tomu však tak být? Pokud jste sami a samota je vám nepříjemná, zkuste s tím něco udělat. Vánoční doba je ideální pro všechny, a to i pro seniory.


Vánoce o samotě, jak to zvládnout?

Víte, že každá čtvrtá domácnost v Česku má jen jednoho člena? Tato skutečnost je spojena s víc než vysokou pravděpodobností, že většina takových domácností prožije Vánoce v osamění. Nejde o příliš optimistickou vizi, ale podle posledního trendu se zdá, že bychom si měli začít zvykat. 


Muži potřebují ženy dobývat

Muži jsou přirozenými lovci. Je to jejich pud, kterého se nezbavili ani po uplynutí několika tisícovek let. Dodnes rádi dobývají a loví. Skutečný zájem však mají pouze o takovou ženu, která se nestane jejich snadnou kořistí. Taková je pro ně mnohem zajímavější než ta, která jim podlehne na prvním rande. 


Muži chtějí potvory

Hned v úvodě byste si měly uvědomit, že představa potvory u mužů i žen se liší. Dále byste si měly ujasnit, že muži sice chtějí hodné ženy, ale netouží po tom, aby byly blbé. Pozor, nepleťte si pojem potvora s mrchou. Mrcha vás připraví o majetek, peníze, děti, přátele a udělá z vás před širokou veřejností blbce. 


Zemřela mi láska

Úmrtí toho nejbližšího je spojeno s ohromnou bolestí. Jde totiž o tu největší fyzickou, emoční i psychickou ztrátu. Tento stav může být pro někoho až tak neúnosný, že jej to může stát i život. 


Abyste mohli někoho milovat, nejprve je nutné, milovat sami sebe

Po několik generací je nám vštěpováno, že chytřejší ustoupí, že bychom měli stát v koutě, sebechvála smrdí a víc bychom měli dávat, než brát. Podobných poučných rádoby moudrých tezí je samozřejmě mnohem víc. Jak se však ukazuje, místo, aby nás pozitivně formovaly, spíše nám škodí. 


Láska v pozdním věku

Láska nezná hranic. Je jí jedno, kolik let vám je. Láska může vzplanout i v sedmdesáti. Nebraňte se jí proto. Nepochybujte o ní. Je jedno, co říkají ostatní, nejdůležitější je, abyste si rozuměli a bylo vám společně hezky. Nezdráhejte se proto vyjít si na rande, i když vám je víc než 60. 


Seznamka