Typy žen, které muži milují

Zajímá vás, co muži milují na ženách? Chcete vědět, co je na nich přitahuje? Prozradíme vám to. Máme pro vás překvapivé informace.

Typy žen, které muži milují

Podle antropoložky Cari Goetz jsou pro muže nejvíce přitažlivé ženy s ospalým, přiopilým a tupým výrazem. Samozřejmě s těmito ženami nemají v plánu nic většího, než jednorázový sex.

A v případě, když jde o něco více?

  • Muži potřebují mít roli muže. Chtějí tedy ženu ochraňovat. Neznamená to, že by toužili po nějaké fňukně nebo slabé křehké květince, ale po skutečné ženě.

  • Tato představa je rovněž spojena i s jejím vzhledem. Mají rádi roztomilost a ženskost.

  • Jsou rádi hýčkáni a chváleni.

  • Pokud chcete okouzlit muže, musí být pro vás zcela přirozené se smát. Muži zbožňují ženský smích. Mají rádi pozitivně naladěné ženy se smyslem pro humor.

  • Muži na ženách milují, když nejsou jen ve vleku jejich nápadů. Neznamená to, že by zrovna musely být dominantní, ale mají prostě rádi, když i žena občas vyvine nějakou iniciativu. Nechtějí vše zorganizovat sami.

  • Rovněž touží po ženě, která je tak trochu hospodyňka. Nepředstavuje to nic ponižujícího, ale přece jen se dívají po ženě, která by mohla být matkou jeho dětí. Rádi vrací domů, kde to voní a je plná lednice.

  • Vzhledem k tomu, že muži milují, když jsou jejich ženy ženami, líbí se jim také, když jsou smyslné a sexy. Pozor, neznamená to, že byste musela být nonstop perfektně nalíčená a v krajkovém spodním prádle. Kouzlo spočívá opět v tom, že se svému muži předvedete v ženském světle.

  • Muži na ženách milují, když mají sny a motivaci. Muži je rádi v jejich snech podporují.

  • Jednou z nejdůležitějších ženských vlastností, na nichž mužům záleží, je láskyplnost. Vždy si všímají, jak se ženy chovají ke svému okolí. Jak umí naslouchat, dokáže respektovat a je pozorná.

Nebojte se proto být sama sebou, tedy ženami.
Další články

Vztah s cizincem

Vztah z cizincem v dnešní době již není tak výjimečný, jako tomu bylo před dvaceti lety. Dnes ve smíšeném vztahu žije na tisíce Čechů. Stále si však neuvědomujeme i jisté nevýhody, které může takovýto vztah přinést.


Jde odpustit nevěra?

S nevěrou přichází ztráta důvěry. Důvěra je základním kamenem vztahu. Získat ji zpět není vždy možné. Pokud ano, dá vám to hodně práce. Otázku, zda nevěru odpustit, nebo ne, je obtížné zodpovědět.


Ty nejlepší dárky k MDŽ

neděli oslavíme Mezinárodní den žen, a proto by bylo hezké, abyste své milované ženě udělali radost nějakým drobným dárkem. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím? Máme pro vás tipy, čím spolehlivě na MDŽ zabodujete.


Vážně láska prochází žaludkem?

Zamilovanost a láska jsou dvě zcela odlišné věci. Aby zamilovanost přešla v lásku musí na sobě oba aktéři pracovat. Pomoci vám v tom může stimulace organismu hormony. Ty správné hormony jsou vylučovány mimo jiné i ve spojitosti s konzumací chutného jídla.


Láska přes internet

Láska přes internet nepředstavuje v dnešní době už nic výjimečného. Pro mladé lidi je to prostor, v němž se pohybují zcela jistě a zkušeně. Co se týká seznamování, možná byste se neměli chovat zase tak bezstarostně. Odborníci varují před neuváženým seznamováním.