Typy žen, které muži milují

Zajímá vás, co muži milují na ženách? Chcete vědět, co je na nich přitahuje? Prozradíme vám to. Máme pro vás překvapivé informace.

Typy žen, které muži milují

Podle antropoložky Cari Goetz jsou pro muže nejvíce přitažlivé ženy s ospalým, přiopilým a tupým výrazem. Samozřejmě s těmito ženami nemají v plánu nic většího, než jednorázový sex.

A v případě, když jde o něco více?

  • Muži potřebují mít roli muže. Chtějí tedy ženu ochraňovat. Neznamená to, že by toužili po nějaké fňukně nebo slabé křehké květince, ale po skutečné ženě.

  • Tato představa je rovněž spojena i s jejím vzhledem. Mají rádi roztomilost a ženskost.

  • Jsou rádi hýčkáni a chváleni.

  • Pokud chcete okouzlit muže, musí být pro vás zcela přirozené se smát. Muži zbožňují ženský smích. Mají rádi pozitivně naladěné ženy se smyslem pro humor.

  • Muži na ženách milují, když nejsou jen ve vleku jejich nápadů. Neznamená to, že by zrovna musely být dominantní, ale mají prostě rádi, když i žena občas vyvine nějakou iniciativu. Nechtějí vše zorganizovat sami.

  • Rovněž touží po ženě, která je tak trochu hospodyňka. Nepředstavuje to nic ponižujícího, ale přece jen se dívají po ženě, která by mohla být matkou jeho dětí. Rádi vrací domů, kde to voní a je plná lednice.

  • Vzhledem k tomu, že muži milují, když jsou jejich ženy ženami, líbí se jim také, když jsou smyslné a sexy. Pozor, neznamená to, že byste musela být nonstop perfektně nalíčená a v krajkovém spodním prádle. Kouzlo spočívá opět v tom, že se svému muži předvedete v ženském světle.

  • Muži na ženách milují, když mají sny a motivaci. Muži je rádi v jejich snech podporují.

  • Jednou z nejdůležitějších ženských vlastností, na nichž mužům záleží, je láskyplnost. Vždy si všímají, jak se ženy chovají ke svému okolí. Jak umí naslouchat, dokáže respektovat a je pozorná.

Nebojte se proto být sama sebou, tedy ženami.
Další články

Jak si udržet kamarádku na dálku

Momentální situace příliš vztahům nepřeje. Takové odloučení může ohrozit nejen partnerský vztah, ale i přátelství. A to i přes to, že jste ohromní přátelé a rozumíte si beze slov. Víte, co udělat, aby vaše přátelství takové velké odloučení přežilo? My to víme a rádi vám poradíme.Jaro lásce přeje

To, že jaro lásce přeje, potvrdili i vědci, kteří se této problematice po léta věnovali. Jaro je prostě pro lásku nejlepší. Lidské tělo v tomto období nejlépe odpovídá na podněty, a to včetně těch sexuálních.Proč jsou muži nevěrní

Nevěra je nejčastějším důvodem rozvodů. Je zajímavé, že i když muži, tvrdí, že jsou ve vztahu šťastní, jsou přesto svým partnerkám nevěrní. Proč to tedy dělají, když vlastně podle jejich tvrzení mají doma vše a nic jim nechybí a partnerku rozhodně měnit nehodlají?Proč se nám na jaře zapalují lýtka

Už je tu zase jaro. Udeřilo plnou silou a i přes veškerá omezení. S jarem je úzce spojeno i s tvrzením o zapalujících se lýtkách. Jde o velmi frekventované označení skutečnosti, kdy se poohlížíme po partnerovi. Také jste již přemýšleli, proč se říká, že se s příchodem jara lidem zapalují lýtka? Se shazováním zimních svršků to však má jen pramálo společného. I když…Peníze ve vztahu

Ve vztahu ponejvíce vznikají rozpory z důvodu nevěry, peněz a výchovy dětí. Situace může být dokonce natolik vážná, že může vést dokonce k rozchodu. V oblasti, kde by měla fungovat ta největší upřímnost a komunikace, ve skutečnosti polovina před svým partnerem tají své skutečné příjmy. Přítom toto patří k základním kamenům důvěry.