Jak si udržet kamarádku na dálku

Momentální situace příliš vztahům nepřeje. Takové odloučení může ohrozit nejen partnerský vztah, ale i přátelství. A to i přes to, že jste ohromní přátelé a rozumíte si beze slov. Víte, co udělat, aby vaše přátelství takové velké odloučení přežilo? My to víme a rádi vám poradíme.


Jak si udržet kamarádku na dálku

I když jste od sebe odděleni, nevzdávejte se. Sice se nevidíte každý den, nemůžete si zajít na kafe, ale to neznamená, že byste spolu nemohly komunikovat. Přátelství je jako partnerský vztah, i o ten je zapotřebí se starat a pečovat. Řekneme vám, jak o vaše přátelství pečovat.


I když se nebudete vídat tak si můžete vytvořit určité rituály. I když spolu nemůžete nikam chodit, můžete to spolu dělat online. Můžete spolu číst najednou jednu knížku, můžete se spolu dívat na nějaký seriál, kecat u kafe, kreslit, cokoliv jste dělaly dříve společně. Využít k tomu můžete Messenger, Facebook, Instagram, Skype, WhatsApp, Viber, Hangouts.

Pozor, jen zprávy nestačí

Textovky jsou samozřejmě super, ale v dnešní době moderní techniky můžete svůj mobil a počítač využít mnohem interaktivněji. Můžete provádět online chaty a to i s kamerou. Můžete fotit i natáčet videa. Můžete namlouvat vzkazy. Kreativitě se meze nekladou.

Nemluvte jen o sobě

Nemluvte jen o sobě, ptejte se na život toho druhého. I když je život momentálně poněkud okleštěn, každý den se přesto něco stane, o co byste se mohli podělit.

Vytvořte si kvíz

Zkuste si vytvořit kvíz s otázkami, které byste chtěli znát. Co byste se chtěli dozvědět. co ještě o kamarádce třeba nevíte a rádi byste věděli. Může jít i kvíz, kdy druhá strana bude hádat, jestli vás dobře zná.

Zkuste nějakou výzvu

Zkuste nějakou výzvu. Zadejte si vzájemně nějaký úkol, který se pokusíte splnit. Třeba nakreslíte nějaký obraz. Budete cvičit, naučíte se hrát nějakou písničku, upečete chleba a podobně. Vzájemně se podporujte. Sdílejte si, jak vám to jde.


Další články

Vztah s ženatým

Láska si nevybírá a někdy nás dokáže zaskočit i překvapit. Tento typ vztahu by měl být tabu. Máte však představu, co takový vztah obnáší? Připravte se, že v každém případě tento vztah pro někoho neskončí dobře.


Rozvod kvůli tchýni

Víte, že kromě nevěry je dost častým důvodem rozvodu právě tchýně? Ano, i tohle tchýně dovedou. Ne nadarmo o nich existuje spousta dobrých vtipů, když se to však týká vás, do smíchu vám není. Co s takovou tchýní?


Tchyně mi bere děti!

Vztahy v rodině nejsou pouze o tom, jak se máte k sobě s partnerem, později se vaší součástí stávají i rodiče, sourozenci a další bližší příbuzenstvo. V průběhu vývoje se mohou tyto vztahy měnit a tak se i může stát, že tchýně, která se vám zdála naprosto bezvadná, se po narození dítěte radikálně změní a vy náhle nebudete vědět, co s ní.


Hysterický muž, hrozba každého vztahu

Hysterie je neurotická porucha, jež je od nepaměti přisuzována ženám. Ono i ten název je spojen s ženskou dělohou. Jenomže ve skutečnosti dokáží být hysteričtí i muži a kolikrát i ještě více než ženy. A když k tomu dojde a vy jej nedejbože pojmete za svého manžela, tak to je teprve problém, které vám poklidný život dokáže proměnit v hotové peklo.


Jaro lásce přeje

To, že jaro lásce přeje, potvrdili i vědci, kteří se této problematice po léta věnovali. Jaro je prostě pro lásku nejlepší. Lidské tělo v tomto období nejlépe odpovídá na podněty, a to včetně těch sexuálních.