Ty nejlepší dárky k MDŽ

neděli oslavíme Mezinárodní den žen, a proto by bylo hezké, abyste své milované ženě udělali radost nějakým drobným dárkem. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím? Máme pro vás tipy, čím spolehlivě na MDŽ zabodujete.

Ty nejlepší dárky k MDŽ

Čím potěšit svou milou ženu?

V době socialismu se ženy tradičně obdarovávaly rudými karafiáty a ručníky. Ty doby již pominuly. A i když karafiát je opět v módě, je záhodno, abyste své ženě místo ručníku darovali něco jiného.


Podle výzkumů ženu k MDŽ nejvíce potěší kytice květin a dobrá večeře. Až třetinu žen udělá radost, když muži ten den soustředí svou pozornost pouze na ni. Čtvrtina žen je ráda, když si vyjdou na večeři. Ještě raději však jsou, když jim muž sám uvaří.

Jaký dárek darovat k MDŽ?

Nejlepším dárkem je sladkost. Ta může mít podobu čokolády nebo bonboniéry. Mnohem větší radost však žena má, když si žena ten den může odpočinouta muž se postará o domácnost. Případně zaplatí nějaký romantický pobyt ve dvou. Vhodné jsou i šperky v jakékoliv podobě. Ať už vyberete jakýkoliv dárek, dejte si záležet i na jeho předání. Dárek originálně zabalte. Nebojte se být kreativní. Překvapte je.

Co ženě v žádném případě k MDŽ nedarovat

Nevhodnými dárky k MDŽ jsou kuchyňské pomůcky, zástěry, spodní prádlo, erotické pomůcky, permanentky do posilovny, knihy o vaření a hubnutí, vychytávky k úklidu a věci do domácnosti. Na tyhle věci doopravdy v tento den zapomeňte.

Na MDŽ nezapomeňte ani na ženy v rodině

Potěšte i své maminky, babičky a sestry. Radost jim určitě uděláte květinou, poukazem na masáž, wellness nebo třeba lístky do divadla. Pokud nebydlíte ve stejném městě, alespoň jim zavolejte. Kytku dnes můžete poslat i kurýrem nebo prostřednictvím e-shopu.


Další články

Vztah s cizincem

Vztah z cizincem v dnešní době již není tak výjimečný, jako tomu bylo před dvaceti lety. Dnes ve smíšeném vztahu žije na tisíce Čechů. Stále si však neuvědomujeme i jisté nevýhody, které může takovýto vztah přinést.


Jde odpustit nevěra?

S nevěrou přichází ztráta důvěry. Důvěra je základním kamenem vztahu. Získat ji zpět není vždy možné. Pokud ano, dá vám to hodně práce. Otázku, zda nevěru odpustit, nebo ne, je obtížné zodpovědět.


Typy žen, které muži milují

Zajímá vás, co muži milují na ženách? Chcete vědět, co je na nich přitahuje? Prozradíme vám to. Máme pro vás překvapivé informace.


Vážně láska prochází žaludkem?

Zamilovanost a láska jsou dvě zcela odlišné věci. Aby zamilovanost přešla v lásku musí na sobě oba aktéři pracovat. Pomoci vám v tom může stimulace organismu hormony. Ty správné hormony jsou vylučovány mimo jiné i ve spojitosti s konzumací chutného jídla.


Láska přes internet

Láska přes internet nepředstavuje v dnešní době už nic výjimečného. Pro mladé lidi je to prostor, v němž se pohybují zcela jistě a zkušeně. Co se týká seznamování, možná byste se neměli chovat zase tak bezstarostně. Odborníci varují před neuváženým seznamováním.