Ty nejlepší dárky k MDŽ

neděli oslavíme Mezinárodní den žen, a proto by bylo hezké, abyste své milované ženě udělali radost nějakým drobným dárkem. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím? Máme pro vás tipy, čím spolehlivě na MDŽ zabodujete.

Ty nejlepší dárky k MDŽ

Čím potěšit svou milou ženu?

V době socialismu se ženy tradičně obdarovávaly rudými karafiáty a ručníky. Ty doby již pominuly. A i když karafiát je opět v módě, je záhodno, abyste své ženě místo ručníku darovali něco jiného.


Podle výzkumů ženu k MDŽ nejvíce potěší kytice květin a dobrá večeře. Až třetinu žen udělá radost, když muži ten den soustředí svou pozornost pouze na ni. Čtvrtina žen je ráda, když si vyjdou na večeři. Ještě raději však jsou, když jim muž sám uvaří.

Jaký dárek darovat k MDŽ?

Nejlepším dárkem je sladkost. Ta může mít podobu čokolády nebo bonboniéry. Mnohem větší radost však žena má, když si žena ten den může odpočinouta muž se postará o domácnost. Případně zaplatí nějaký romantický pobyt ve dvou. Vhodné jsou i šperky v jakékoliv podobě. Ať už vyberete jakýkoliv dárek, dejte si záležet i na jeho předání. Dárek originálně zabalte. Nebojte se být kreativní. Překvapte je.

Co ženě v žádném případě k MDŽ nedarovat

Nevhodnými dárky k MDŽ jsou kuchyňské pomůcky, zástěry, spodní prádlo, erotické pomůcky, permanentky do posilovny, knihy o vaření a hubnutí, vychytávky k úklidu a věci do domácnosti. Na tyhle věci doopravdy v tento den zapomeňte.

Na MDŽ nezapomeňte ani na ženy v rodině

Potěšte i své maminky, babičky a sestry. Radost jim určitě uděláte květinou, poukazem na masáž, wellness nebo třeba lístky do divadla. Pokud nebydlíte ve stejném městě, alespoň jim zavolejte. Kytku dnes můžete poslat i kurýrem nebo prostřednictvím e-shopu.


Další články

Jak si udržet kamarádku na dálku

Momentální situace příliš vztahům nepřeje. Takové odloučení může ohrozit nejen partnerský vztah, ale i přátelství. A to i přes to, že jste ohromní přátelé a rozumíte si beze slov. Víte, co udělat, aby vaše přátelství takové velké odloučení přežilo? My to víme a rádi vám poradíme.Jaro lásce přeje

To, že jaro lásce přeje, potvrdili i vědci, kteří se této problematice po léta věnovali. Jaro je prostě pro lásku nejlepší. Lidské tělo v tomto období nejlépe odpovídá na podněty, a to včetně těch sexuálních.Proč jsou muži nevěrní

Nevěra je nejčastějším důvodem rozvodů. Je zajímavé, že i když muži, tvrdí, že jsou ve vztahu šťastní, jsou přesto svým partnerkám nevěrní. Proč to tedy dělají, když vlastně podle jejich tvrzení mají doma vše a nic jim nechybí a partnerku rozhodně měnit nehodlají?Proč se nám na jaře zapalují lýtka

Už je tu zase jaro. Udeřilo plnou silou a i přes veškerá omezení. S jarem je úzce spojeno i s tvrzením o zapalujících se lýtkách. Jde o velmi frekventované označení skutečnosti, kdy se poohlížíme po partnerovi. Také jste již přemýšleli, proč se říká, že se s příchodem jara lidem zapalují lýtka? Se shazováním zimních svršků to však má jen pramálo společného. I když…Peníze ve vztahu

Ve vztahu ponejvíce vznikají rozpory z důvodu nevěry, peněz a výchovy dětí. Situace může být dokonce natolik vážná, že může vést dokonce k rozchodu. V oblasti, kde by měla fungovat ta největší upřímnost a komunikace, ve skutečnosti polovina před svým partnerem tají své skutečné příjmy. Přítom toto patří k základním kamenům důvěry.