Láska přes internet

Láska přes internet nepředstavuje v dnešní době už nic výjimečného. Pro mladé lidi je to prostor, v němž se pohybují zcela jistě a zkušeně. Co se týká seznamování, možná byste se neměli chovat zase tak bezstarostně. Odborníci varují před neuváženým seznamováním.

Láska přes internet

Seznamka bezpečně

Seznamky jsou skvělým prostředím, kde se nežádoucí element může poměrně snadno dostat k telefonním číslům a adresám. Z průzkumů vyplývá, že více ohrožené jsou ženy, které se snáze nechají oklamat. Jsou schopny dokonce i poslat peníze na zcela neznámý účet na kontakt, který v životě nikdy neviděli. Je zjištěno, že v okamžiku, kdy se lidé snaží navázat kontakt, hledají nový vztah, přestávají být ostražití. Ostražitost je přitom na místě. Takové spálení vás může stát i sta tisíce. Seznamujte se přes internet, ale chovejte se více opatrně.

Když už rande, tak na veřejném místě

Když vaše internetové seznamování dospěje do té fáze, že se rozhodněte pro schůzku, zvolte takové, kde se pohybuje větší počet lidí. Rozhodně hned na prvním rande neodcházejte někam do ústraní. První rande by nemělo proběhnout ani v něčím bytě. Mimo lidi můžete zkusit vyrazit na třetím nebo čtvrtém rande.

Bezpečné chování na rande

O tom, že jste na rande, dejte někomu vědět. Dejte kamarádce jeho číslo. A není od věci, když se budete své kamarádce, co hodinu hlásit. Před první schůzkou je dobré si ho prolustrovat. Podívejte se na jeho Instagram a Facebook. Dnes už skoro všichni účet na Facebooku mají. Podezřelé jsou takové profily, které nemají příliš mnoho fotek, ani komentářů. Je tu však možnost, že není nadšencem pro sociální sítě. V žádném případě mu hned neukazujte, kde bydlíte. Nesdělujte mu ani svou adresu.
Další články

Vztah s cizincem

Vztah z cizincem v dnešní době již není tak výjimečný, jako tomu bylo před dvaceti lety. Dnes ve smíšeném vztahu žije na tisíce Čechů. Stále si však neuvědomujeme i jisté nevýhody, které může takovýto vztah přinést.


Jde odpustit nevěra?

S nevěrou přichází ztráta důvěry. Důvěra je základním kamenem vztahu. Získat ji zpět není vždy možné. Pokud ano, dá vám to hodně práce. Otázku, zda nevěru odpustit, nebo ne, je obtížné zodpovědět.


Typy žen, které muži milují

Zajímá vás, co muži milují na ženách? Chcete vědět, co je na nich přitahuje? Prozradíme vám to. Máme pro vás překvapivé informace.


Ty nejlepší dárky k MDŽ

neděli oslavíme Mezinárodní den žen, a proto by bylo hezké, abyste své milované ženě udělali radost nějakým drobným dárkem. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím? Máme pro vás tipy, čím spolehlivě na MDŽ zabodujete.


Vážně láska prochází žaludkem?

Zamilovanost a láska jsou dvě zcela odlišné věci. Aby zamilovanost přešla v lásku musí na sobě oba aktéři pracovat. Pomoci vám v tom může stimulace organismu hormony. Ty správné hormony jsou vylučovány mimo jiné i ve spojitosti s konzumací chutného jídla.