Láska přes internet

Láska přes internet nepředstavuje v dnešní době už nic výjimečného. Pro mladé lidi je to prostor, v němž se pohybují zcela jistě a zkušeně. Co se týká seznamování, možná byste se neměli chovat zase tak bezstarostně. Odborníci varují před neuváženým seznamováním.

Láska přes internet

Seznamka bezpečně

Seznamky jsou skvělým prostředím, kde se nežádoucí element může poměrně snadno dostat k telefonním číslům a adresám. Z průzkumů vyplývá, že více ohrožené jsou ženy, které se snáze nechají oklamat. Jsou schopny dokonce i poslat peníze na zcela neznámý účet na kontakt, který v životě nikdy neviděli. Je zjištěno, že v okamžiku, kdy se lidé snaží navázat kontakt, hledají nový vztah, přestávají být ostražití. Ostražitost je přitom na místě. Takové spálení vás může stát i sta tisíce. Seznamujte se přes internet, ale chovejte se více opatrně.

Když už rande, tak na veřejném místě

Když vaše internetové seznamování dospěje do té fáze, že se rozhodněte pro schůzku, zvolte takové, kde se pohybuje větší počet lidí. Rozhodně hned na prvním rande neodcházejte někam do ústraní. První rande by nemělo proběhnout ani v něčím bytě. Mimo lidi můžete zkusit vyrazit na třetím nebo čtvrtém rande.

Bezpečné chování na rande

O tom, že jste na rande, dejte někomu vědět. Dejte kamarádce jeho číslo. A není od věci, když se budete své kamarádce, co hodinu hlásit. Před první schůzkou je dobré si ho prolustrovat. Podívejte se na jeho Instagram a Facebook. Dnes už skoro všichni účet na Facebooku mají. Podezřelé jsou takové profily, které nemají příliš mnoho fotek, ani komentářů. Je tu však možnost, že není nadšencem pro sociální sítě. V žádném případě mu hned neukazujte, kde bydlíte. Nesdělujte mu ani svou adresu.
Další články

Vážně láska prochází žaludkem?

Zamilovanost a láska jsou dvě zcela odlišné věci. Aby zamilovanost přešla v lásku musí na sobě oba aktéři pracovat. Pomoci vám v tom může stimulace organismu hormony. Ty správné hormony jsou vylučovány mimo jiné i ve spojitosti s konzumací chutného jídla.


Láska léčí

Láska je zázračná, dokáže skutečné divy, dokáže hory přenášet a dokáže i uzdravovat. Přesvědčili se o tom mnozí vědci i psychiatři.Existuje mnoho studií, jež prokazují, co všechno láska dokáže a jak moc se na procesu uzdravování podílí.


Valentýnské tradice

I když se na Valentýna u nás stále ještě dívá mezi prsty, nic věc nezmění, že i letos proběhne 14. února. I když ho škarohlídi označují za americký svátek, pravdou je, že je ryze evropský. Má dokonce velmi hlubokou historii a podle všeho se slavil ještě dříve, než přišli křesťané s mučedníkem zvaným Valentýn.


Láska na pracovišti

Láska na pracovišti nepatří k něčemu výjimečnému, naopak, jde o skvělé místo pro seznámení. Pokud nejde o pracoviště, kde pracují pouze muži, nebo ženy, kde jinde se vám poštěstí být s někým osm hodin denně. Je tu prostor nejen pro popovídání si, ale i pro vznik emočních vazeb. Láska na pracovišti může být pouhou avantýrou, ale velmi často také končí svatbou.


Sex ve třech

Debata o sexu ve třech je dost ožehavá. Veřejně se k ní moc lidí nemá. V reálu jde však podle odborníků o jedno z největších vztahových lákadel. Málokdo si však uvědomuje, jaké následky by taková zkušenost mohla mít.