Co zaručeně zničí vztah

Pokud chcete, aby váš vztah vydržel, měli byste se vyvarovat určitého chování. Existuje hned několik chyb, které vztah zaručené zničí. Stojí za to se občas zastavit a zamyslet, zda je skutečně vše tak, jak má být a zda chyba není na vaší straně. Řekneme vám, jak se k těmto chybám postavit.

Co zaručeně zničí vztah
  1. Nechovejte se ke svým mužům jako byste byly jejich matky. Nepleťte si role. Pokud chcete, aby se váš partner choval jako muž, dovolte jim to, buďte jejich ženami a ne matkami. Zapomeňte na to, že byste jim skládaly komínky ve skříni, řešily to, zda mají vše nachystáno do práce, vstávaly s nimi, jen abyste jim udělaly svačinu. Budou se chovat tak, jaký je předpoklad, že se k nim zachováme my. Ve skutečnosti je to velmi schopný muž, který toho zvládne mnoho a bez vaší pomoci.

  2. Další příčinou zániku vztahu je sebeobětování. Postavení svého muže na piedestal a sebe utlačit do pozadí. Tak tohle je ohromná chyba. Bohužel poměrně častá, může a ni výchova. Dost dlouhou dobu se na tohle v patriarchálním světě hrálo. Partner vás za tohle rozhodnutí nebude více milovat. Nevzdávejte se svých snů, přátel, ani koníčků.

  3. Když se člověk zamiluje, ve svém partnerovi se doslova vidí. A vidí v něm mnohdy i to, co ani on sám. Nic si nemalujte. Neslibujte si to, co není. Nečekejte, že se to změní.

  4. Velkou chybou je rovněž před svou láskou zatajovat své schopnosti a výjimečnost. Nejde o skromnost nebo vychloubání. Muž obvykle tyto problémy nemá. Často o sobě mluví. Mluví o své práci, úspěších, dni. Pokud o sobě mlčíte, jste přehnaně skromné, pak se nedivte, že považuje svou práci za důležitější a náročnější.

  5. Nevzdávejte se kvůli mužům ani své moci. Máme k tomu sklon díky historii. Muže nás proto ale nebudou více milovat.

  6. A v neposlední řadě se nechovejte jako malé holčičky. Je to zcela opačný bod od toho prvního. Nedovolte mužům, aby nad vámi měli kontrolu.Další články

Láska na pracovišti

Láska na pracovišti nepatří k něčemu výjimečnému, naopak, jde o skvělé místo pro seznámení. Pokud nejde o pracoviště, kde pracují pouze muži, nebo ženy, kde jinde se vám poštěstí být s někým osm hodin denně. Je tu prostor nejen pro popovídání si, ale i pro vznik emočních vazeb. Láska na pracovišti může být pouhou avantýrou, ale velmi často také končí svatbou.


Sex ve třech

Debata o sexu ve třech je dost ožehavá. Veřejně se k ní moc lidí nemá. V reálu jde však podle odborníků o jedno z největších vztahových lákadel. Málokdo si však uvědomuje, jaké následky by taková zkušenost mohla mít.Proč vás trápí bolest při milování?

Milování je prezentováno jako to nejpříjemněší, co vás může v životě potkat. Ve skutečnosti bolestí při milování zažila v průběhu svého života každá druhá žena. Pro ně milování není zrovna příjemným prožitkem. Jaké jsou nejčastější příčiny těchto bolestí?Nejčastější problémy při milování

V průběhu života se muži i ženy potýkají s různými problémy. Ty nejcitlivější se dotýkají milování. Není však nikdo, kdo by nějaký problém v milování v průběhu svého života, alespoň jednou neřešil. Víte však, jaké problémy jsou při milování nejčastější? My to víme. A také si uvědomujeme, že se nemají podceňovat, protože se díky nim může rozpadnout i jinak fungující vztah.


Miluji ex mé nejlepší kamarádky

Vztahy jsou nevyzpytatelné a láska si nevybírá. Zamilovaly jste se do bývalého přítele své kamarádky a vaše city jsou opětovány? Skvělé, řekl by jeden člověk. Co to však udělá s vaším vztahem s kamarádkou?