Co zaručeně zničí vztah

Pokud chcete, aby váš vztah vydržel, měli byste se vyvarovat určitého chování. Existuje hned několik chyb, které vztah zaručené zničí. Stojí za to se občas zastavit a zamyslet, zda je skutečně vše tak, jak má být a zda chyba není na vaší straně. Řekneme vám, jak se k těmto chybám postavit.

Co zaručeně zničí vztah
  1. Nechovejte se ke svým mužům jako byste byly jejich matky. Nepleťte si role. Pokud chcete, aby se váš partner choval jako muž, dovolte jim to, buďte jejich ženami a ne matkami. Zapomeňte na to, že byste jim skládaly komínky ve skříni, řešily to, zda mají vše nachystáno do práce, vstávaly s nimi, jen abyste jim udělaly svačinu. Budou se chovat tak, jaký je předpoklad, že se k nim zachováme my. Ve skutečnosti je to velmi schopný muž, který toho zvládne mnoho a bez vaší pomoci.

  2. Další příčinou zániku vztahu je sebeobětování. Postavení svého muže na piedestal a sebe utlačit do pozadí. Tak tohle je ohromná chyba. Bohužel poměrně častá, může a ni výchova. Dost dlouhou dobu se na tohle v patriarchálním světě hrálo. Partner vás za tohle rozhodnutí nebude více milovat. Nevzdávejte se svých snů, přátel, ani koníčků.

  3. Když se člověk zamiluje, ve svém partnerovi se doslova vidí. A vidí v něm mnohdy i to, co ani on sám. Nic si nemalujte. Neslibujte si to, co není. Nečekejte, že se to změní.

  4. Velkou chybou je rovněž před svou láskou zatajovat své schopnosti a výjimečnost. Nejde o skromnost nebo vychloubání. Muž obvykle tyto problémy nemá. Často o sobě mluví. Mluví o své práci, úspěších, dni. Pokud o sobě mlčíte, jste přehnaně skromné, pak se nedivte, že považuje svou práci za důležitější a náročnější.

  5. Nevzdávejte se kvůli mužům ani své moci. Máme k tomu sklon díky historii. Muže nás proto ale nebudou více milovat.

  6. A v neposlední řadě se nechovejte jako malé holčičky. Je to zcela opačný bod od toho prvního. Nedovolte mužům, aby nad vámi měli kontrolu.Další články

Miluji ex mé nejlepší kamarádky

Vztahy jsou nevyzpytatelné a láska si nevybírá. Zamilovaly jste se do bývalého přítele své kamarádky a vaše city jsou opětovány? Skvělé, řekl by jeden člověk. Co to však udělá s vaším vztahem s kamarádkou?


I senioři jsou sexuálně aktivní

Sex není pouze pro mladé v plné síle, i senioři touží po sexu a vášni. Je chyba myslet si, že daný věk je jen o nadšencích televizních detektivek a letmém stisku ruky. Dle výzkumů má pravidelný sexuální styk 21%.


S čím počítat ve vztahu se starším mužem

Zatímco ještě před několika lety věkově nevyrovnaný vztah poutal pozornost a vyvolával ne mnohdy taktní otázky. Dnes jsme již zvyklí. Takových vztahů je všude okolo nás čím dál více. Nicméně tak, jako každý vztah, i vztah se starším mužem má svá úskalí. Víte, co čekat ve vztahu se starším mužem?


Vytvořit nový vztah po smrti partnera je těžké

Hovořit o novém vztahu po smrti milovaného partnera, je zpočátku něco absolutně nepředstavitelného. S postupem času se přeci jen budete vracet do běžného života a v té době se člověk otevírá i novým vztahům.


Ultimáta ve vztahu

Ultimáta ve vztahu se objevují ve chvíli zoufalství, vzteku a strachu. Jde o požadavek, jehož splnění je podmíněno časovým nátlakem a jehož nesplnění je spojeno s nějakou sankcí nebo trestem. Ten, kdo má požadavek splnit, dostal ultimátum. Dochází k tomu obvykle v momentě zoufalství, kdy doposud nereagoval na řadu proseb a žádostí. Ve vztahu jsou ponejvíce spojeny s výzvou o změnu chování.