Dovolená vyzkouší váš vztah

Těšíte se na společnou dovolenou? Jen málokdo si bohužel uvědomuje, že dovolená vztah může být zatěžkávací zkouškou, která dokáže vztah posílit anebo jednou provždy rozbít. Pokud si nejste svou láskou jisti, vyzkoušejte nejprve nějaký víkendový pobyt.

Dovolená vyzkouší váš vztah

Dovolená je nebezpečná

Proč je dovolená nebezpečná, a to i pro dlouhodobé vztahy? Je to jednoduché, protože partneři většinou spolu po celý rok netráví celé dny, ale v průběhu dovolené tomu tak najednou je. Být najednou spolu, však může vyvolat i pěknou ponorku.

První společná dovolená

Zlomová je i první společná dovolená. Tam se totiž teprve poznáte. Ukážete, jací jste. Málokterý pár na začátku vztahu spolu tráví více dní, ale i nocí najednou. Pokud jste spolu doposud neprožili ani jeden víkend, hrnout se do společné dovolené, je tak trochu šílenství a může se proměnit v pěkné peklo. Zde se skutečně vyplatí ještě chvíli počkat a vyzkoušet to nejprve s krátkými pobyty.

Před dovolenou

Pokud se chystáte na svou první společnou dovolenou, neidealizujte si ji. Neplánujte si romantické procházky, ani týden plný vášnivé lásky a nezapomenutelných zážitků. Vyvarujete se tak následnému zklamání. Ano, jedním z největších nepřátel člověka je totiž očekávání.

Kam na první dovolenou?

První společnou dovolenou je vždy lepší užít si v Česku než v daleké exotice. Je omyl, pokud si myslíte, že právě exotika vám pomůže rozhýbat svatební zvony. Už i proto, že cesta tam i zpět je velmi dlouhá, náročná, stresující a vyčerpávající, ale také proto, že se odtud domů předčasně vrací mnohem obtížněji. Při plánování dovolené také zvažte jeho délku. Ideální dobou je obvykle doba, pohybující se mezi osmi až deseti dny. Dovolenou plánujte spolu. Měla by být nejen podle vašich představ, ale i představ vašeho partnera. Nikdy na svou první dovolenou nejezděte ve třech.

Pozor, po dovolené to nekončí

Pozor, odjezdem z místa dovolená nekončí!. Dohru je možno čekat i po jejím návratu. Zpětná vazba však může vyjasnit případná nedorozumění, což vám může pomoci při příští dovolené.
Další články

Co byste neměli jíst před milováním

Stejně, jako dokáže dobré jídlo touhu po milování nabudit, dokáže ho i zkazit. Stane se tomu tak v případě, když zvolíte nevhodné potraviny, pochutiny a pokrmy. Takže, pokud si chcete milování užít, měli byste si před ním dát pozor, co ten den sníte.


Kam se poděli galantní muži?

Hledáte muže na celý život a máte dojem, že všichni galantní muži někam zmizeli? Že by vymřeli? Víte však vůbec, co se skrývá pod termínem galantnost?


Není nic horšího, než mít doma hysterického muže

Hysterie se přisuzuje výhradně ženám, jenomže oni jsou hysteričtí i muži. Hysterický muž navíc vypadá mnohem hůře, než hysterická žena.


Jak zaručeně nikoho nesbalíte

Toužíte po vztahu a vaše veškeré snahy šly vniveč? Nevíte však proč? Možná se dopouštíte zásadních chyb, s nimiž rozhodně nikoho nesbalíte.


Jak se rodí láska

Už jste někdy uvažovali, jak vzniká láska? Co vlastně způsobí, že se zamilujete? Ano, i touto otázkou se výzkumy po celém světě zabývali a stále zabývají a nutno říct, že přišli na dost zajímavé věci.