Jak zaručeně nikoho nesbalíte

Toužíte po vztahu a vaše veškeré snahy šly vniveč? Nevíte však proč? Možná se dopouštíte zásadních chyb, s nimiž rozhodně nikoho nesbalíte.

Jak zaručeně nikoho nesbalíte
  • Víte, že jen 5% žen se líbí, když se muž snaží být při seznamování ohromně vtipní? Drtivá většina žen muže hýřící vtipem nesnáší. Netouží po originalitě. Chtějí normální konverzaci.

  • Ještě hůře na tom jsou muži, kteří si nedají pokoj a v rámci balení vypouští z pusy oplzlosti.

  • Neuspějete ani tehdy, když budete hovořit hned o svých předchozích vztazích, ženách, s nimiž měl rande a neúspěších.Na tohle skutečně není nikdo zvědavý.

  • Ženu vždy odradí neupřímnost, když ze sebe děláte něco, nebo spíše někoho, kým nejste. Nepředvádějte se. Jedinou cestou k úspěchu je přirozenost a upřímnost.

  • Dbejte o sebe. Nemusíte být od hlavy až po paty zahaleni do luxusních značek. Špatné však je i zanedbaný a neupravený vzhled.

  • Pokud toho druhého neposloucháte a hovoříte pouze o sobě, nemůžete čekat, že byste se dostali dál než za první schůzku. Držte se pravidla 50:50 mluvení a naslouchání, tedy mlčení. Také se o toho druhého zajímejte.

  • Odrazující je však i poněkud váznoucí konverzace. Pokud je to ticho dlouhé, vzbudí dojem, že si nemáte o čem bavit. Takové seznámení se pak může jevit jako zbytečné.

  • Debata o tom, kdo by měl v jednadvacátém století platit je minimálně v případě první schůzky zbytečná. Muž, který má zájem a nechce se dělit, vyvolá v ženě pocit lakotnosti a žena o takové ztrácí zájem. Žena chce mít vedle sebe galantního muže, který ji bude oporou, postará se o ni, vytvoří ji pocit bezpečí a také ji zabezpečí. Ne držgrešli. Pečující a starostlivé muže si ženy váží a umí to ocenit.

  • Na svém první společné schůzce rozhodně nemluvte ani příliš mnoho o svých rodičích.Další články

Co byste neměli jíst před milováním

Stejně, jako dokáže dobré jídlo touhu po milování nabudit, dokáže ho i zkazit. Stane se tomu tak v případě, když zvolíte nevhodné potraviny, pochutiny a pokrmy. Takže, pokud si chcete milování užít, měli byste si před ním dát pozor, co ten den sníte.


Kam se poděli galantní muži?

Hledáte muže na celý život a máte dojem, že všichni galantní muži někam zmizeli? Že by vymřeli? Víte však vůbec, co se skrývá pod termínem galantnost?


Není nic horšího, než mít doma hysterického muže

Hysterie se přisuzuje výhradně ženám, jenomže oni jsou hysteričtí i muži. Hysterický muž navíc vypadá mnohem hůře, než hysterická žena.


Jak se rodí láska

Už jste někdy uvažovali, jak vzniká láska? Co vlastně způsobí, že se zamilujete? Ano, i touto otázkou se výzkumy po celém světě zabývali a stále zabývají a nutno říct, že přišli na dost zajímavé věci.


Žárlivost ve vztahu

Žárlivost je vnímána jako závist na přízeň od třetí osoby. Ve skutečnosti jde spíše o strach ze ztráty blízkého člověka. Sklon k ní má člověk, který se cítí nejistě. Nesouvisí s chováním blízkého člověka. Závislá je na pocitu vlastní nedostatečnosti. Souvisí tedy i s našim sebevědomím. Je spojena s vnímáním, že někoho jiného považujeme za mnohem lepšího a atraktivnějšího. Děje se tomu mnohdy tehdy, když se srovnáváte s další osobou.