Kdy mi do života přijde ten pravý muž

Mnoho žen se ptá, kdy jim konečně do životů vstoupí ten pravý. Ať se snažíte, nedaří se vám to. Neptejte se proč, protože v tom nejste sami. Najít pravou lásku je dřina, podle výzkumů se nejprve musíte líbat s 22 muži, absolvujete šest příšerných rande, prožijete šestkrát jednorázový sex, pět partnerů vám zlomí srdce a pěti chlapům musíte dát kopačky. Aby toho nebylo málo, každá průměrná žena si při cestě za tím pravým potřebuje projít i čtyřmi dlouhodobými vztahy.

Kdy mi do života přijde ten pravý muž

A teprve až pak přijde ten pravý. Zajímavé rovněž je, že abyste přitom poznali pravou lásku, stačí vám k tomu pouhé 4 týdny randění. Šílený maraton. Není proto divu, že ne každá žena dojde do kýženého cíle. Pokud se dva nakonec najdou, je to vlastně ohromný zázrak. Pozitivní ale je, že většině se to prý nakonec přeci jen do 30 podaří.

Pokud svého partnera zuřivě hledáte, nehledejte

Pokud jste se rozhodly vydat do boje a všemi těmi muži se postupně prohledat až k tomu pravému, nedělejte to. Nenajdete ho. Ve chvíli, kdy se nastavíte na tzv. hledací mód, budete tuto energii ze sebe vyzařovat. Muži to vycítí a místo, aby je to k vám přitahovalo, funguje to přesně naopak. Primární potřebou muže je lovit a ne být loven.

Co tedy dělat?

Co tedy dělat, abyste tu strastiplnou cestu za svým princem na bílém koni přežili a dočkali se ho? Uvolněte se. Nechte věci přirozeně plynout. Buďte sama sebou. Pracujte na sobě. Buďte šťastné i bez partnera. Radost a štěstí se pa promítnou i do vašeho zevnějšku a budete se svému okolí jevit krásnější, uvolněnější a vyrovnanější. A právě to muže ohromně přitahuje. Muži se o vás začnou zajímat a budou se vás snažit zaujmout. Ten pravý si vás tedy nakonec jednoduše najde. A přijde tehdy, kdy ho vůbec nečekáte.Další články

Co byste neměli jíst před milováním

Stejně, jako dokáže dobré jídlo touhu po milování nabudit, dokáže ho i zkazit. Stane se tomu tak v případě, když zvolíte nevhodné potraviny, pochutiny a pokrmy. Takže, pokud si chcete milování užít, měli byste si před ním dát pozor, co ten den sníte.


Kam se poděli galantní muži?

Hledáte muže na celý život a máte dojem, že všichni galantní muži někam zmizeli? Že by vymřeli? Víte však vůbec, co se skrývá pod termínem galantnost?


Není nic horšího, než mít doma hysterického muže

Hysterie se přisuzuje výhradně ženám, jenomže oni jsou hysteričtí i muži. Hysterický muž navíc vypadá mnohem hůře, než hysterická žena.


Jak zaručeně nikoho nesbalíte

Toužíte po vztahu a vaše veškeré snahy šly vniveč? Nevíte však proč? Možná se dopouštíte zásadních chyb, s nimiž rozhodně nikoho nesbalíte.


Jak se rodí láska

Už jste někdy uvažovali, jak vzniká láska? Co vlastně způsobí, že se zamilujete? Ano, i touto otázkou se výzkumy po celém světě zabývali a stále zabývají a nutno říct, že přišli na dost zajímavé věci.