Miluji ex mé nejlepší kamarádky

Vztahy jsou nevyzpytatelné a láska si nevybírá. Zamilovaly jste se do bývalého přítele své kamarádky a vaše city jsou opětovány? Skvělé, řekl by jeden člověk. Co to však udělá s vaším vztahem s kamarádkou?

Miluji ex mé nejlepší kamarádky

I když je to možná neuvěřitelné, stává se to. Takový vztah by však mohl hodně ublížit, a proto je záhodno držet se jistých pravidel. Dříve než však uděláte ten krok a vykročíte vstříc novému vztahu, zvažte, zda vám to skutečně stojí za ten risk, jenž je spojen se ztrátou přátelství.

Pravidla pro randění

  1. Pokud se pro randění přece jen rozhodnete, neměly byste se do něj vrhat po hlavě. Kamarádka se s ním nerozešla jen tak zbůhdarma. Také byste si měly nejprve ověřit, zda si s vámi nechce vyléčit své zlomené srdce. Je k vám skutečně tak upřímný?

  2. Nezahoďte kvůli němu své přátelství s kamarádkou. Buďte s ní. Dejte jí najevo, že vám na ní záleží.

  3. Buďte taktní. Tentokráte není vaše kamarádka tím nejvhodnějším člověkem, u něhož byste si mohly vylít své srdce a svěřovat se jí s peprnými detaily z vašeho randění. Opěvování vaší lásky byste měly trochu brzdit a to i na sociálních sítích. Dejte tomu čas a kroťte své focení a nadšení, spolu s chutí po sdílení alespoň půl roku.

  4. Ideální je, když hovory o svém partnerovi s kamarádkou omezíte na minimum. Nemluvte s ní o ničem, co se jeho a jeho okolí týká.

  5. V neposlední řadě musíte počítat s tím, že jde přece jen o risk. A když jste se pro tento vztah rozhodly, šly jste do toho s vědomím, že můžete o svou kamarádku přijít. A když k tomu tedy dojde, nezbývá vám nic jiného, než se s tím vyrovnat. Možná zase k sobě nakonec najdete cestu, ale to je velmi nejisté a bude to chtít hodně práce a trpělivosti. Někdy se však kamarádství nespraví ani po letech.


Další články

Láska na pracovišti

Láska na pracovišti nepatří k něčemu výjimečnému, naopak, jde o skvělé místo pro seznámení. Pokud nejde o pracoviště, kde pracují pouze muži, nebo ženy, kde jinde se vám poštěstí být s někým osm hodin denně. Je tu prostor nejen pro popovídání si, ale i pro vznik emočních vazeb. Láska na pracovišti může být pouhou avantýrou, ale velmi často také končí svatbou.


Sex ve třech

Debata o sexu ve třech je dost ožehavá. Veřejně se k ní moc lidí nemá. V reálu jde však podle odborníků o jedno z největších vztahových lákadel. Málokdo si však uvědomuje, jaké následky by taková zkušenost mohla mít.Proč vás trápí bolest při milování?

Milování je prezentováno jako to nejpříjemněší, co vás může v životě potkat. Ve skutečnosti bolestí při milování zažila v průběhu svého života každá druhá žena. Pro ně milování není zrovna příjemným prožitkem. Jaké jsou nejčastější příčiny těchto bolestí?Nejčastější problémy při milování

V průběhu života se muži i ženy potýkají s různými problémy. Ty nejcitlivější se dotýkají milování. Není však nikdo, kdo by nějaký problém v milování v průběhu svého života, alespoň jednou neřešil. Víte však, jaké problémy jsou při milování nejčastější? My to víme. A také si uvědomujeme, že se nemají podceňovat, protože se díky nim může rozpadnout i jinak fungující vztah.


I senioři jsou sexuálně aktivní

Sex není pouze pro mladé v plné síle, i senioři touží po sexu a vášni. Je chyba myslet si, že daný věk je jen o nadšencích televizních detektivek a letmém stisku ruky. Dle výzkumů má pravidelný sexuální styk 21%.