Miluji ex mé nejlepší kamarádky

Vztahy jsou nevyzpytatelné a láska si nevybírá. Zamilovaly jste se do bývalého přítele své kamarádky a vaše city jsou opětovány? Skvělé, řekl by jeden člověk. Co to však udělá s vaším vztahem s kamarádkou?

Miluji ex mé nejlepší kamarádky

I když je to možná neuvěřitelné, stává se to. Takový vztah by však mohl hodně ublížit, a proto je záhodno držet se jistých pravidel. Dříve než však uděláte ten krok a vykročíte vstříc novému vztahu, zvažte, zda vám to skutečně stojí za ten risk, jenž je spojen se ztrátou přátelství.

Pravidla pro randění

  1. Pokud se pro randění přece jen rozhodnete, neměly byste se do něj vrhat po hlavě. Kamarádka se s ním nerozešla jen tak zbůhdarma. Také byste si měly nejprve ověřit, zda si s vámi nechce vyléčit své zlomené srdce. Je k vám skutečně tak upřímný?

  2. Nezahoďte kvůli němu své přátelství s kamarádkou. Buďte s ní. Dejte jí najevo, že vám na ní záleží.

  3. Buďte taktní. Tentokráte není vaše kamarádka tím nejvhodnějším člověkem, u něhož byste si mohly vylít své srdce a svěřovat se jí s peprnými detaily z vašeho randění. Opěvování vaší lásky byste měly trochu brzdit a to i na sociálních sítích. Dejte tomu čas a kroťte své focení a nadšení, spolu s chutí po sdílení alespoň půl roku.

  4. Ideální je, když hovory o svém partnerovi s kamarádkou omezíte na minimum. Nemluvte s ní o ničem, co se jeho a jeho okolí týká.

  5. V neposlední řadě musíte počítat s tím, že jde přece jen o risk. A když jste se pro tento vztah rozhodly, šly jste do toho s vědomím, že můžete o svou kamarádku přijít. A když k tomu tedy dojde, nezbývá vám nic jiného, než se s tím vyrovnat. Možná zase k sobě nakonec najdete cestu, ale to je velmi nejisté a bude to chtít hodně práce a trpělivosti. Někdy se však kamarádství nespraví ani po letech.


Další články

I senioři jsou sexuálně aktivní

Sex není pouze pro mladé v plné síle, i senioři touží po sexu a vášni. Je chyba myslet si, že daný věk je jen o nadšencích televizních detektivek a letmém stisku ruky. Dle výzkumů má pravidelný sexuální styk 21%.


S čím počítat ve vztahu se starším mužem

Zatímco ještě před několika lety věkově nevyrovnaný vztah poutal pozornost a vyvolával ne mnohdy taktní otázky. Dnes jsme již zvyklí. Takových vztahů je všude okolo nás čím dál více. Nicméně tak, jako každý vztah, i vztah se starším mužem má svá úskalí. Víte, co čekat ve vztahu se starším mužem?


Vytvořit nový vztah po smrti partnera je těžké

Hovořit o novém vztahu po smrti milovaného partnera, je zpočátku něco absolutně nepředstavitelného. S postupem času se přeci jen budete vracet do běžného života a v té době se člověk otevírá i novým vztahům.


Co zaručeně zničí vztah

Pokud chcete, aby váš vztah vydržel, měli byste se vyvarovat určitého chování. Existuje hned několik chyb, které vztah zaručené zničí. Stojí za to se občas zastavit a zamyslet, zda je skutečně vše tak, jak má být a zda chyba není na vaší straně. Řekneme vám, jak se k těmto chybám postavit.


Ultimáta ve vztahu

Ultimáta ve vztahu se objevují ve chvíli zoufalství, vzteku a strachu. Jde o požadavek, jehož splnění je podmíněno časovým nátlakem a jehož nesplnění je spojeno s nějakou sankcí nebo trestem. Ten, kdo má požadavek splnit, dostal ultimátum. Dochází k tomu obvykle v momentě zoufalství, kdy doposud nereagoval na řadu proseb a žádostí. Ve vztahu jsou ponejvíce spojeny s výzvou o změnu chování.