Miluji ex mé nejlepší kamarádky

Vztahy jsou nevyzpytatelné a láska si nevybírá. Zamilovaly jste se do bývalého přítele své kamarádky a vaše city jsou opětovány? Skvělé, řekl by jeden člověk. Co to však udělá s vaším vztahem s kamarádkou?

Miluji ex mé nejlepší kamarádky

I když je to možná neuvěřitelné, stává se to. Takový vztah by však mohl hodně ublížit, a proto je záhodno držet se jistých pravidel. Dříve než však uděláte ten krok a vykročíte vstříc novému vztahu, zvažte, zda vám to skutečně stojí za ten risk, jenž je spojen se ztrátou přátelství.

Pravidla pro randění

  1. Pokud se pro randění přece jen rozhodnete, neměly byste se do něj vrhat po hlavě. Kamarádka se s ním nerozešla jen tak zbůhdarma. Také byste si měly nejprve ověřit, zda si s vámi nechce vyléčit své zlomené srdce. Je k vám skutečně tak upřímný?

  2. Nezahoďte kvůli němu své přátelství s kamarádkou. Buďte s ní. Dejte jí najevo, že vám na ní záleží.

  3. Buďte taktní. Tentokráte není vaše kamarádka tím nejvhodnějším člověkem, u něhož byste si mohly vylít své srdce a svěřovat se jí s peprnými detaily z vašeho randění. Opěvování vaší lásky byste měly trochu brzdit a to i na sociálních sítích. Dejte tomu čas a kroťte své focení a nadšení, spolu s chutí po sdílení alespoň půl roku.

  4. Ideální je, když hovory o svém partnerovi s kamarádkou omezíte na minimum. Nemluvte s ní o ničem, co se jeho a jeho okolí týká.

  5. V neposlední řadě musíte počítat s tím, že jde přece jen o risk. A když jste se pro tento vztah rozhodly, šly jste do toho s vědomím, že můžete o svou kamarádku přijít. A když k tomu tedy dojde, nezbývá vám nic jiného, než se s tím vyrovnat. Možná zase k sobě nakonec najdete cestu, ale to je velmi nejisté a bude to chtít hodně práce a trpělivosti. Někdy se však kamarádství nespraví ani po letech.


Další články

Vztah s cizincem

Vztah z cizincem v dnešní době již není tak výjimečný, jako tomu bylo před dvaceti lety. Dnes ve smíšeném vztahu žije na tisíce Čechů. Stále si však neuvědomujeme i jisté nevýhody, které může takovýto vztah přinést.


Jde odpustit nevěra?

S nevěrou přichází ztráta důvěry. Důvěra je základním kamenem vztahu. Získat ji zpět není vždy možné. Pokud ano, dá vám to hodně práce. Otázku, zda nevěru odpustit, nebo ne, je obtížné zodpovědět.


Typy žen, které muži milují

Zajímá vás, co muži milují na ženách? Chcete vědět, co je na nich přitahuje? Prozradíme vám to. Máme pro vás překvapivé informace.


Ty nejlepší dárky k MDŽ

neděli oslavíme Mezinárodní den žen, a proto by bylo hezké, abyste své milované ženě udělali radost nějakým drobným dárkem. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím? Máme pro vás tipy, čím spolehlivě na MDŽ zabodujete.


Vážně láska prochází žaludkem?

Zamilovanost a láska jsou dvě zcela odlišné věci. Aby zamilovanost přešla v lásku musí na sobě oba aktéři pracovat. Pomoci vám v tom může stimulace organismu hormony. Ty správné hormony jsou vylučovány mimo jiné i ve spojitosti s konzumací chutného jídla.