Nejčastější problémy při milování

V průběhu života se muži i ženy potýkají s různými problémy. Ty nejcitlivější se dotýkají milování. Není však nikdo, kdo by nějaký problém v milování v průběhu svého života, alespoň jednou neřešil. Víte však, jaké problémy jsou při milování nejčastější? My to víme. A také si uvědomujeme, že se nemají podceňovat, protože se díky nim může rozpadnout i jinak fungující vztah.

Nejčastější problémy při milování
  1. K nejčastějším problémům patří nevyváženost sexuálního libida. To představuje okamžik, v němž jeden má libido nižší než partner. V tomto vztahu se obvykle stává, že se ten s nižším libidem přizpůsobuje tempu toho s tím vyšším. Bohužel to vede k frustraci a nechuti k sexu. Cestou k záchraně je otevřená komunikace a hledání východiska schůdného pro obě strany.

  2. Je zajímavé, že i přes tak důležitou roli, co sex ve vztahu má, o něm většina párů spolu nemluví. Jenže pak jsou nespokojení, protože nedostanou to, po čem touží. Pokud si chcete milování skutečně užít, řekněte si o to. Mluvte o tom, co se vám líbí a co naopak ne. Co byste chtěli vyzkoušet. Ideálním místem pro tyto hovory však není postel, ale třeba procházka nebo kuchyně.

  3. Muži často podceňují předehru a pak se diví, že to ve vztahu skřípe. Ženy však obvykle potřebují delší předehru než muži. Nejsou na pravidelnou rychlovku. Podle výzkumů potřebují optimálně 18 minut předehry.

  4. Nejhorší je, když se ve vztahu vplíží nuda. Tedy sex vždy ve čtvrtek v devět večer, ve stejné místnosti, ve stejné poloze. Milování se promění v šichtu, kterou je nutno odbýt. Záchranou je změna. Buďte kreativní, někdy stačí málo.

  5. Nepřítelem dnešní doby je nedostatek času. Vše má přednost před milováním. Jenže, když se nebudete milovat, budete se odcizovat.

  6. Často se stává, že muži dokáží vyvrcholit během několika minut. Pokud se z toho však stane pravidlo, při němž se muž nebude ohlížet na vás, ozvěte se. Ženy k tomu obvykle potřebují více času. A pokud budou pravidelně neuspokojené, budou po čase frustrované.


Další články

Vztah s cizincem

Vztah z cizincem v dnešní době již není tak výjimečný, jako tomu bylo před dvaceti lety. Dnes ve smíšeném vztahu žije na tisíce Čechů. Stále si však neuvědomujeme i jisté nevýhody, které může takovýto vztah přinést.


Jde odpustit nevěra?

S nevěrou přichází ztráta důvěry. Důvěra je základním kamenem vztahu. Získat ji zpět není vždy možné. Pokud ano, dá vám to hodně práce. Otázku, zda nevěru odpustit, nebo ne, je obtížné zodpovědět.


Typy žen, které muži milují

Zajímá vás, co muži milují na ženách? Chcete vědět, co je na nich přitahuje? Prozradíme vám to. Máme pro vás překvapivé informace.


Ty nejlepší dárky k MDŽ

neděli oslavíme Mezinárodní den žen, a proto by bylo hezké, abyste své milované ženě udělali radost nějakým drobným dárkem. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím? Máme pro vás tipy, čím spolehlivě na MDŽ zabodujete.


Vážně láska prochází žaludkem?

Zamilovanost a láska jsou dvě zcela odlišné věci. Aby zamilovanost přešla v lásku musí na sobě oba aktéři pracovat. Pomoci vám v tom může stimulace organismu hormony. Ty správné hormony jsou vylučovány mimo jiné i ve spojitosti s konzumací chutného jídla.