Nejčastější problémy při milování

V průběhu života se muži i ženy potýkají s různými problémy. Ty nejcitlivější se dotýkají milování. Není však nikdo, kdo by nějaký problém v milování v průběhu svého života, alespoň jednou neřešil. Víte však, jaké problémy jsou při milování nejčastější? My to víme. A také si uvědomujeme, že se nemají podceňovat, protože se díky nim může rozpadnout i jinak fungující vztah.

Nejčastější problémy při milování
  1. K nejčastějším problémům patří nevyváženost sexuálního libida. To představuje okamžik, v němž jeden má libido nižší než partner. V tomto vztahu se obvykle stává, že se ten s nižším libidem přizpůsobuje tempu toho s tím vyšším. Bohužel to vede k frustraci a nechuti k sexu. Cestou k záchraně je otevřená komunikace a hledání východiska schůdného pro obě strany.

  2. Je zajímavé, že i přes tak důležitou roli, co sex ve vztahu má, o něm většina párů spolu nemluví. Jenže pak jsou nespokojení, protože nedostanou to, po čem touží. Pokud si chcete milování skutečně užít, řekněte si o to. Mluvte o tom, co se vám líbí a co naopak ne. Co byste chtěli vyzkoušet. Ideálním místem pro tyto hovory však není postel, ale třeba procházka nebo kuchyně.

  3. Muži často podceňují předehru a pak se diví, že to ve vztahu skřípe. Ženy však obvykle potřebují delší předehru než muži. Nejsou na pravidelnou rychlovku. Podle výzkumů potřebují optimálně 18 minut předehry.

  4. Nejhorší je, když se ve vztahu vplíží nuda. Tedy sex vždy ve čtvrtek v devět večer, ve stejné místnosti, ve stejné poloze. Milování se promění v šichtu, kterou je nutno odbýt. Záchranou je změna. Buďte kreativní, někdy stačí málo.

  5. Nepřítelem dnešní doby je nedostatek času. Vše má přednost před milováním. Jenže, když se nebudete milovat, budete se odcizovat.

  6. Často se stává, že muži dokáží vyvrcholit během několika minut. Pokud se z toho však stane pravidlo, při němž se muž nebude ohlížet na vás, ozvěte se. Ženy k tomu obvykle potřebují více času. A pokud budou pravidelně neuspokojené, budou po čase frustrované.


Další články

Láska na pracovišti

Láska na pracovišti nepatří k něčemu výjimečnému, naopak, jde o skvělé místo pro seznámení. Pokud nejde o pracoviště, kde pracují pouze muži, nebo ženy, kde jinde se vám poštěstí být s někým osm hodin denně. Je tu prostor nejen pro popovídání si, ale i pro vznik emočních vazeb. Láska na pracovišti může být pouhou avantýrou, ale velmi často také končí svatbou.


Sex ve třech

Debata o sexu ve třech je dost ožehavá. Veřejně se k ní moc lidí nemá. V reálu jde však podle odborníků o jedno z největších vztahových lákadel. Málokdo si však uvědomuje, jaké následky by taková zkušenost mohla mít.Proč vás trápí bolest při milování?

Milování je prezentováno jako to nejpříjemněší, co vás může v životě potkat. Ve skutečnosti bolestí při milování zažila v průběhu svého života každá druhá žena. Pro ně milování není zrovna příjemným prožitkem. Jaké jsou nejčastější příčiny těchto bolestí?Miluji ex mé nejlepší kamarádky

Vztahy jsou nevyzpytatelné a láska si nevybírá. Zamilovaly jste se do bývalého přítele své kamarádky a vaše city jsou opětovány? Skvělé, řekl by jeden člověk. Co to však udělá s vaším vztahem s kamarádkou?


I senioři jsou sexuálně aktivní

Sex není pouze pro mladé v plné síle, i senioři touží po sexu a vášni. Je chyba myslet si, že daný věk je jen o nadšencích televizních detektivek a letmém stisku ruky. Dle výzkumů má pravidelný sexuální styk 21%.