Sex ve třech

Debata o sexu ve třech je dost ožehavá. Veřejně se k ní moc lidí nemá. V reálu jde však podle odborníků o jedno z největších vztahových lákadel. Málokdo si však uvědomuje, jaké následky by taková zkušenost mohla mít.


Sex ve třech

Třetí “do party” se může jevit jako skvělý nápad, který dokáže okořenit manželství anebo dlouholetý vztah. Ano, může, ale také vůbec ne. Může to dopadnout absolutně katastrofálně. Při zvažování, zda do toho jít, nebo ne, byste se však neměli řídit tím, co prozradí vaši přátelé. Každý by se měl řídit svými pocity. Také není možné do toho nikoho nutit, ani to dělat pro druhého. Chtít zkusit sex ve třech prostě musí oba dva. A pokud se pro trojku rozhodnete, měli byste si dopředu nastavit jasná pravidla. Každý má totiž o sexu ve třech jinou představu, předejdete tak zklamání.

3 jasná pravidla

  1. Pokud chcete udržet váš fungující vztah, je důležité si předem ujasnit pár věcí. Sobecké chování by se vám v tomhle případě mohlo vymstít. Ujasněte is splus partnerem průběh vašich milostných hrátek dopředu. Také si dobře promyslete, zda skutečně snesete pohled na svou partnerku při vášnivém líbání s jinou ženou nebo mužem? To samé platí i naopak. Dejte si pozor na alkohol!

  2. Žárlivost není povolena! Milování ve třech není určeno pro žárlivce. Pokud zde hrozí, že byste žárlili, ani do toho nejděte.

  3. Nesrovnávejte se! S každým je to jiné. Navíc, nehledáte přece nového partnera, vy už jednoho máte. Jde jen o zpestření vztahu.

Muž nebo žena

Velmi důležitým rozhodnutím je i to, zda do trojice přizvete dalšího muže, nebo ženu. Je zajímavé, že impuls pro milování ve třech přichází povětšinou od mužů, ale zároveň je pro většinu naprosto nepředstavitelné a nepřípustné, aby to byl další muž. Jenže tu muž narazí. Aby žena svolila na postelové hrátky se ženou, nesmí k lesbickým hrátkám cítit odpor.

Výhody a rizika

Sex ve třech je efektivní nástroj v boji proti stereotypu.

Riziko je vedle žárlivosti i zdravotní riziko. Zapotřebí je se u toho chránit, případně si nechat třetí osobu lékařsky ověřit.
Další články

Láska na pracovišti

Láska na pracovišti nepatří k něčemu výjimečnému, naopak, jde o skvělé místo pro seznámení. Pokud nejde o pracoviště, kde pracují pouze muži, nebo ženy, kde jinde se vám poštěstí být s někým osm hodin denně. Je tu prostor nejen pro popovídání si, ale i pro vznik emočních vazeb. Láska na pracovišti může být pouhou avantýrou, ale velmi často také končí svatbou.


Proč vás trápí bolest při milování?

Milování je prezentováno jako to nejpříjemněší, co vás může v životě potkat. Ve skutečnosti bolestí při milování zažila v průběhu svého života každá druhá žena. Pro ně milování není zrovna příjemným prožitkem. Jaké jsou nejčastější příčiny těchto bolestí?Nejčastější problémy při milování

V průběhu života se muži i ženy potýkají s různými problémy. Ty nejcitlivější se dotýkají milování. Není však nikdo, kdo by nějaký problém v milování v průběhu svého života, alespoň jednou neřešil. Víte však, jaké problémy jsou při milování nejčastější? My to víme. A také si uvědomujeme, že se nemají podceňovat, protože se díky nim může rozpadnout i jinak fungující vztah.


Miluji ex mé nejlepší kamarádky

Vztahy jsou nevyzpytatelné a láska si nevybírá. Zamilovaly jste se do bývalého přítele své kamarádky a vaše city jsou opětovány? Skvělé, řekl by jeden člověk. Co to však udělá s vaším vztahem s kamarádkou?


I senioři jsou sexuálně aktivní

Sex není pouze pro mladé v plné síle, i senioři touží po sexu a vášni. Je chyba myslet si, že daný věk je jen o nadšencích televizních detektivek a letmém stisku ruky. Dle výzkumů má pravidelný sexuální styk 21%.