Sex ve třech

Debata o sexu ve třech je dost ožehavá. Veřejně se k ní moc lidí nemá. V reálu jde však podle odborníků o jedno z největších vztahových lákadel. Málokdo si však uvědomuje, jaké následky by taková zkušenost mohla mít.


Sex ve třech

Třetí “do party” se může jevit jako skvělý nápad, který dokáže okořenit manželství anebo dlouholetý vztah. Ano, může, ale také vůbec ne. Může to dopadnout absolutně katastrofálně. Při zvažování, zda do toho jít, nebo ne, byste se však neměli řídit tím, co prozradí vaši přátelé. Každý by se měl řídit svými pocity. Také není možné do toho nikoho nutit, ani to dělat pro druhého. Chtít zkusit sex ve třech prostě musí oba dva. A pokud se pro trojku rozhodnete, měli byste si dopředu nastavit jasná pravidla. Každý má totiž o sexu ve třech jinou představu, předejdete tak zklamání.

3 jasná pravidla

  1. Pokud chcete udržet váš fungující vztah, je důležité si předem ujasnit pár věcí. Sobecké chování by se vám v tomhle případě mohlo vymstít. Ujasněte is splus partnerem průběh vašich milostných hrátek dopředu. Také si dobře promyslete, zda skutečně snesete pohled na svou partnerku při vášnivém líbání s jinou ženou nebo mužem? To samé platí i naopak. Dejte si pozor na alkohol!

  2. Žárlivost není povolena! Milování ve třech není určeno pro žárlivce. Pokud zde hrozí, že byste žárlili, ani do toho nejděte.

  3. Nesrovnávejte se! S každým je to jiné. Navíc, nehledáte přece nového partnera, vy už jednoho máte. Jde jen o zpestření vztahu.

Muž nebo žena

Velmi důležitým rozhodnutím je i to, zda do trojice přizvete dalšího muže, nebo ženu. Je zajímavé, že impuls pro milování ve třech přichází povětšinou od mužů, ale zároveň je pro většinu naprosto nepředstavitelné a nepřípustné, aby to byl další muž. Jenže tu muž narazí. Aby žena svolila na postelové hrátky se ženou, nesmí k lesbickým hrátkám cítit odpor.

Výhody a rizika

Sex ve třech je efektivní nástroj v boji proti stereotypu.

Riziko je vedle žárlivosti i zdravotní riziko. Zapotřebí je se u toho chránit, případně si nechat třetí osobu lékařsky ověřit.
Další články

Vztah s cizincem

Vztah z cizincem v dnešní době již není tak výjimečný, jako tomu bylo před dvaceti lety. Dnes ve smíšeném vztahu žije na tisíce Čechů. Stále si však neuvědomujeme i jisté nevýhody, které může takovýto vztah přinést.


Jde odpustit nevěra?

S nevěrou přichází ztráta důvěry. Důvěra je základním kamenem vztahu. Získat ji zpět není vždy možné. Pokud ano, dá vám to hodně práce. Otázku, zda nevěru odpustit, nebo ne, je obtížné zodpovědět.


Typy žen, které muži milují

Zajímá vás, co muži milují na ženách? Chcete vědět, co je na nich přitahuje? Prozradíme vám to. Máme pro vás překvapivé informace.


Ty nejlepší dárky k MDŽ

neděli oslavíme Mezinárodní den žen, a proto by bylo hezké, abyste své milované ženě udělali radost nějakým drobným dárkem. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím? Máme pro vás tipy, čím spolehlivě na MDŽ zabodujete.


Vážně láska prochází žaludkem?

Zamilovanost a láska jsou dvě zcela odlišné věci. Aby zamilovanost přešla v lásku musí na sobě oba aktéři pracovat. Pomoci vám v tom může stimulace organismu hormony. Ty správné hormony jsou vylučovány mimo jiné i ve spojitosti s konzumací chutného jídla.